Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet játszani egy 7 és...

Mit lehet játszani egy 7 és fél hónapossal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd egyedül játszani a játékaival.Legfeljebb segíthetsz neki,de nem azzal fog játszani,amivel te akarod,hogy játsszon,hanem azzal,amivel ő akar.Lehet ez egy tejfölös doboz,egy újság vagy bármilyen más értéktelen dolog.
2010. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi lennék válaszokra,mert az én kislányom semmivel sem hajlandó játszani,csak mondjuk a pólómmal,nadrágommal,kezeimmel,tehát ott kell,hogy üljek mellette,ami egész nap mit ne mondjak fárastzó. Én főzőkanalat szoktam neki adni,meg babakanalat.

Te?

2010. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám az üres flakonokat imádja forgatni, ha belerakok valamit még csörög is :) és az eldobható pelusokat ha csomagot bontok, mindég nagy élvezettel vesz birtokba egy nagy kupacot; pakolgatja, gyűrögeti. Persze ilyenkor vele maradok. Néha eszembejut, és szappanbubit fújok és az t is nézi, de csak rövid ideig egyenlőre.
2010. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!