Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerrel tullehet etetni a...

Tápszerrel tullehet etetni a babát? Azért kérdem, mert még anyatejesek vagyunk, de szopás után, még megiszik 100ml. Tápszert, nem sok? 2,5 honapos a baba. ö kéri, nem eröltetem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 14:05
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj és igy teát adjak neki inni?
2010. márc. 19. 14:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Kibukná a felesleget, ha túlenné magát. Mérted, hogy mennyit szopizik? És az sem mindegy, hogy napi hányszor, és hány óránként eszik.

Teát én akkor adtam neki ezen felül, ha gondunk volt a kakival. Enyhén cukrozott gyenge kamillatea az etetések között, egy nap alatt kb. 120 ml, és nem volt gond. Az én kisfiam egyébként nagy vedelős, de nem minden baba igényel folyadékot az anyatejen és tápszeren kívül. (B)

2010. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mérni,nincs mérlegem,csak mindig sirt a szopizás után,és 2 oránként a mellemen logott.igy kibirja a 3 orát is.
2010. márc. 19. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy kell neki a tápszer kiegészítésként, illetve az a biztos, hogy nem elég csak a tej. Nem tudom, próbáltál-e szoptatós teát inni, esetleg homeós bogyót szedni a tejtermelésre, illetve van egy More Milk nevű tabletta, ami nem olcsó, de nagyon jó állítólag. Sajnos nekem semmivel nem lehetett növelni a tej mennyiségét, bármit csináltam, de hátha Neked sikerül... (B)
2010. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!