Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázás közben gyakoriak a...

Pelenkázás közben gyakoriak a pisilős balesetek? Nektek milyen pisibaleseteitek voltak már, és hogyan lehet megakadályozni őket?

Figyelt kérdés
Mégcsak tervezzük a gyereket, de sok helyről hallottuk, hogy a babák (különösen a fiúk) nagyon szeretnek akkor elkezdeni pisilni, amikor éppen nincs pelus a pisilőn.
2010. márc. 19. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

XD


jajj istenem, ezek a történetek XD befosok én is:D


A lányom még sosem csinált ilyet,nemtudom miért, vagy hogy, de tényleg egyszer sem pisilt vagy kakált be,pedig minden pelenkázás után még pisi után is megmosom a sejhaját és a punciját és negyed órát pelus nélkül van,hogy szellőzön neki minden:)Én sem szeretnék egész nap pelenkában lenni:)


^^

2010. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Pisibalesetünk még nem volt,de emlékezetes kaki igen.Pelenkázás közben akkora szapora jött rá a babámra hogy nem csak a férjemet de még a frissen tapétázott falat is sikerült telibe freskóznia:))

A férjem a meglepetéstől nem kapott levegőt én meg a röhögéstől:))

2010. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jókat írtok, írjatok még, jobb mint 1 viccműsor, röhögőgörcs olvasni ezeket. XDXDXD Mondjuk lehet akkor már nem annyira lesz poén, amikor a mi babánk fogja csinálni... :D


Úgy már jártatok, hogy pont akkor bontottátok le róla a pelust, amikor épp pisilt közben?



16:24


Most, hogy ezt így kimondtad, a legközelebbi mosdatásnál egyszerre fog pisilni és rájönni a szapora, pont akkor, amikor alatta van a kezed! :D

2010. márc. 19. 16:47
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos hogy poénnak fogod venni Te is amikor majd a Te babócád fogja csinálni.Erre anyukám azt mondta hogy a fiúkkal sokkal könnyebb ilyen téren mert ők legalább nyíltan csinálják, a lányok meg "sunyiba".

Nekem fiacskám van.Pisis dolog heti 2 azért még van, de első héten....

Hú, akkor szinte minden napos volt a dolog.Most már úgy csinálom, ahogy az egyik előttem szóló is, hogy kibontom a pelust, egy picit még visszatartom rá, és ha még jönne akkor felfogja a pelenka.Na, de nem mindig jön össze.:)

Kis sunyi az én drágám is.

A múltkor pl. egy ilyen visszatartós akció után, leemeltem a régit róla, hajolok le a tisztáért, addig körbepisilte magát, és a pelenkázó és a kiságy közti rést (kiságyra rakható pelenkázónk van).Ő is pisis, ruci is, na , mondom hozok új bodyt a 3 méterre lévő fiókból( a legfelsőt hoztam, mégis..) addig puccos popóval beteszem az ágyba.Aláraktam egy anyag pelust.Épphogy elértem a szekrényig, mikor hallom hogy erőlködik ahogy kaki előtt szokott.Na szaporábban veszem a 3 métert, de mire odaérek hogy gyorsan felkapom, ne az ágyba csinálja, addigra egy olyan mennyiséget eresztett a pelenkára, ágyba, még a rácsra, szőnyegre is, hogy csak na.Se előtte se azóta egyszerre annyit,És persze vigyorog rajta:).

Vagy pont tegnap éjjel.Kajcsi közben kaki volt, jöjjön a tiszta pelus.Igen ám.Én bolond, megszoktam hogy max. 5 perc alatt végez vele.Na most nem.Kicseréltem alatta, felöltöztettem, újra.Oké, mondom most már tuti nem lesz több, tiszta pelus, vissza ruci, baba az ágyba, lefekszem én is.Erre, megint.De azok a pofák, amiket utána vágott.........

2010. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!