Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ettől baja az öcsémnek?

Lehet ettől baja az öcsémnek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok itthon vagyok mert beteg vagyok. Tegnap anyu vett nekem nutelát és adtam az öcsémnek aki 7 hónapos anyu nem tudja.

Ma reggel kiütések lettek rajta és hallottam hogy mondja anyu a doktornőnek, hogy pedig nem evett semmi újjat az öcsém. Szóljak neki, hogy adtam nutellát neki? Nagyon ízlett neki.

Lehet ettől a kiüétése?


2015. nov. 11. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, mert a mogyoró erősen allergén, nem szabad ilyet ennie még, szóljál anyukádnak!
2015. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mindeképp szólj! Legalább nem kezdik el vizsgálgatni, hogy mitől lehet, ahhoz pl hogy megtudják, hogy mire allergiás egy össze-vissza kell szurkálják. Így max te kapsz egy leszidást, de őt nem fogják orvoshoz húzgálni. Amúgy szerintem nagy baja nem lesz tőle, de ehhez nem értek annyira. Mennyit adtál neki?
2015. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
2. vayok, amugy 100% hogy attól lett kiütése.
2015. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szólok akkor. Most indulnak az orvoshoz. Azt mondja anya a hasa is fájt éjjel. Az is lehet ettől?

Nagyon meg fog szidni szerintem.

Ugye nem lesz neki nagy baja?

Nem olyan sokat adtam pár kanállal. Talán 3mal.

2015. nov. 11. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
A mogyoró sajnos az egyik legallergénebb dolog. Inkább vállalj be egy kis leszidást, minthogy komolyabb baj legyen.
2015. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Erről mindenképp tudnia kell az anyukádnak meg az orvosnak is! szólj!!
2015. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Szinte biztos, hogy a nutella. Mert valóban a mogyorót tanácsos 2-3 éves korig kerülni, erősen allergén.

+ még sok adalékanyag is van a krémben. Neki még érzékenyebb a pocakja, biztos ez bántotta.


Mondd meg anyukádnak, hogy nem rossz szándékból tetted, és hogy ezentúl mindent megkérdezel tőle. De mindenképpen tudnia kell róla.

2015. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mogyoro nagyon nagyon veszelyes lehet, mindenkepp szolj anyukadnak !!
2015. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne etesd az öcsédet SEMMIVEL anyukád tudta nélkül.Még nagyon fejletlen az emésztőrendszere.Valld be ,ez egyértelmű.
2015. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elmondtam és eléggé leszidott de nem annyira mint amennyire számítottam rá.

Én tényleg nem akartam rosszat.

Haza értek már az orvostól kapott az öcsém kenőcsöt meg valamilyen cseppet azt hiszem.

2015. nov. 11. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!