Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utóbbi napokban szinte...

Az utóbbi napokban szinte csak szénhidrátot meg cukros szarokat ettem. Lehetséges hogy ettől puffad, fáj a hasa?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve ha igen, mennyi idő alatt hozhatom helyre ha kiiktatom kis időre és normálisan eszem?
2015. szept. 2. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen lehetseges. Hiszen semmi taperteket nem viszel be, igy a tejedben sincs semmi tapertek. Hamar helyre jon. De ne csak egy idore fuggeszd fel a sz@r kaja evest, mert az neked sem tesz jot es nem csak a kinezted miatt.
2015. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cukor savszaporító , a tejtermék és a sok főtt holmi is . Sok vizet igyál , nyers gyümölcsöket és enzimdús dolgokat . A fehér liszt se hasznos .
2015. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy értem hogy egy időre teljesen kiiktatnám..

de mégis, mit gondoltok mennyi idő?

2015. szept. 2. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint a cukrot a fehérlisztet meg minden többszörösen feldolgozott élelmiszert illetve bármit amibe tartósító szer van örökké száműznék.... Ha nem akarsz ennyire drasztikus váltást akkor felesleges kiiktatni aztán utána újra ezeket enni elég ha mértéket tartasz így nem éhezel ki rá és kis mennyiség is elegendő ahhoz, hogy kielégítsd a kívánósságodat.
2015. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mit gondoltok mennyi idő múlva múlhat el nála a hasfájás ha tényleg ez a probléma?
2015. szept. 2. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én világ életemben ettem, amit megkívántam, most szoptatás alatt is ezt teszem. Szénhidrát nélkül konkrétan élni nem tudnék egy napot se, mert folyamatosan éhes vagyok. A lányomnak semmi baja, pedig csak anyatejes. Szerintem teljesen egyéni ez, van olyan baba, aki annyira hasfájós, hogy mindentől ordít, és van akitől chilit is ehetsz curryvel, meg se érzi. Ha úgy érzed, ez a gond, tegyél egy próbát, 1-2 nap alatt tuti kimegy.
2015. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!