Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cataflam csepp egy éves kor...

Cataflam csepp egy éves kor alatt?

Figyelt kérdés

8 hós lányom beteg lett, doki cataflamot írt fel 3*7 cseppet. Otthon olvasom, hogy 1 éves kor alatt nem adható, ügyeletet tudtam felhívni, ők azt mondták, hogy ha a doki azt írta fel, adjam be. Bevette, meg is gyógyult.

Utólag gondolkoztam el rajta, hogy helyes volt e, hogy beadtam. Nektek mi a véleményetek róla?

Nem vagyok orvos, nyilván ő jobban ért hozzá, viszont nem hiába írják rá a betegtájékoztatóra is.


2015. nov. 11. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írod az csak tájékoztató, mert alapban egy év alatt nem jó mindenfélét adni a gyerkőcnek. DE ha a doki azt írta fel akkor oka volt rá. Nekem a kisebb sokkal kisebb (fél éves volt talán) korában kapott már.
2015. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!:) patikaban dolgozom es bizony felirjak az orvosok sokkal kissebbeknek is!:) en max 2x adnek neki annyi cseppet ahany kilo! Esetleg ha keves a 2x adagolas akkor adnek neki 3x.
2015. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!