Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog még hajnalban kelni?

Meddig fog még hajnalban kelni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, korának megfelelően mindent eszünk már, jó étvágya van. A napunk úgy néz ki hogy felébred fél5-5-fél6 körül, ekkor eszik tápszert, utána még általában visszaalszik még 1-2 órát, nagyon változó. Aztán fél9 körül valami gyümölcsös, kekszes, túrós, gabonapépes uzsonna, 10 körül egy kis keksz vagy buláta, pár falat, utána alszik egyet és utána dél-fél1 körül ebédel húsos főzeléket, uzsonnára megint valami gyümölcsös kaja és utána vacsorára vagy valami kifli, kenyér vagy főzelék és még elalvás előtt ami úgy 8 körül van megint egy adag tápszer. Tehát eszik eleget napközben, de mégis hajnalban már kéri a tápszert, nem alszik 6-7ig egyhuzamban. Éjszaka ébredünk, akkor nem kér enni, mert erősen fogzunk épp, de ez a hajnali evés. Másnak is volt hasonló tapasztalata? Mikor fogja kibírni egy kicsit tovább? Néha néha előfordul hogy alszik 6ig, akkor ha eszik utána már nem is alszik vissza. Ezért is örülnék, ha inkább az lenne, hogy alszik 6-fél7ig és akkor induljon a nap, mint így hogy hajnalban eszik és utána még alszik egy kicsit.

2015. nov. 12. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vacsorára nagyon kevés kenyeret adnék.

Nem tudom mennyit eszik belőle, de próbáld ki, hogy mást adsz neki.

Jó éjt "papi"(hipp, vagy rossmann,dm) főzelék, vagy tápszer.

A kenyérben abszolút nincsen semmi hasznos, max, hogy finom.

Táplálóbbat adj neki.

De amúgy, ha 8-kor kb elalszik, szerintem nincsen gond az alvásával.

2015. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, rosszul olvastam. Hajnalban is kel. Változtass a vacsin:-)

Ha ébred, próbáld itatni:-)

2015. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért baj az ha ébred iszik "tejet" és ráadásul még vissza is alszik.

Az enyém este 9 körül alszik el és reggel 5 fél 6 kor ébred. És már nem is alszik vissza. A nagyobb 2,5 éves volt amikor leszokott arról, hogy éjjel kb 3 körül iszik tejet. De az annyi volt, hogy felébredt kérte a tejet, megitta és aludt is tovább. És akármit evett is estére ez így volt. Mióta csanába, oviba jár azóta nincs ilyen.

Nekünk ez soha nem okozott problémát.

2015. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 16 hós koráig hajnal 2-kor itta a tejét (tejital), bármit vacsoráztattam vele, semmit nem segített. Engem baromira kimerített az éjszakázás, alig vártam a végét, örültem volna már annak is ha csak hajnal 5-ig aludt volna, de egyhuzamban.


Egy egyébként is rossz alvó anyuka.

2015. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!