Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Inkontinencia? Vagy mégsem?...

Inkontinencia? Vagy mégsem? Pár éve kezdődött hogy hajnalban bepisilek. Az a baj hogy ilyenkor félálomban vagyok, és tudom hogy felkéne kelni de nemakarok és visszaalszom és reggelre pisis vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szal visszaalszom mert szeretek aludni viszont nem direkt csinálom mert minden másnap reggel megfogadom hogy következő éjszaka fel fogok kelni, és lefekvés előtt is de akkor abban az állapotban nem megy. Mit tegyek? Anyukám tudja, el akart vinni dilidokihoz de nem mentem és most pelenkát kell hordanom. Ami tök kínos de ami nagyon rossz hogy megnyugtatott annyira hogy már nem is kelek fel felállása sem hanem elengedem álomban.


13f


2014. jún. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Már megint a pelenkafétises...
2014. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hektorr7 ***** válasza:
Gyermekpszichiátriai kórkép. A neve eneuresis, tehát ágybapisilés. Pszichiátriai probléma és gyógyszeres illetve pszichoterápiával kezelendő
2014. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!