Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor elértével, amikor...

1 éves kor elértével, amikor már nem esznek a babák tápszert, mit adjak a fiamnak éjjel amikor eddig evett? Öt hét múlva lesz 1, egyszer eszik még hajnalban. Tuti, hogy akkor is fel fog kelni, hogy egyen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Adj neki teát, gyümilét. Pár nap múlva megszokja:)
2012. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem erre mindig azt mondják hogy este kell jól megetetni vacsira és akkor nem kel. Na nekem továbbra is kelt. Miért ne ehetne tápszert egyébként? Úgy értem 1 éves kor felett is kell fél liter tejalapú persze ha nálatok ez amúgy is meg van más egyébből (joghurt túró stb.) akkor mindegy de ha esetleg nem akkor nyugodtan maradhat éjjelre az az egy tápszer.

A legjobb persze az lenne ha vizet inna csak éjjel de nekem ezt nem sikerült még megvalósítani. Teát vagy gyümi levet ha adok neki az se jó annyira.

2012. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg a tápit is 2 éves korig kell vagy lehet adni a babáknak.(Nem tudom mert a lányom szopi bajnok s 10 és9 ill ha megyünk bölcsibe akkor 7ig alszik.A 7 az keltés eredménye ) Az én lányom pl soha nem fogadta el a gyümölcslét,teát is csak mostanság. SZerintem semmi gond nem lesz ha az az etetés tápi marad.Pl neki akármit akartam adni cici helyett nem fogadott el semmit,s ha belegondolok még jobba felébredt és még tovább tartott mire visszaaludt.Szopival visszaalszik 2perc után a vizzel próbálkozunk,akkor felkel jobban és félóra mire visszaalszik..
2012. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell váltani. Én is tápszert vagy tejet adok. Mondjuk az én lányom ritkán kel, de akkor éhes, így nem alszik vissza vízzel, teával.
2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én adok neki vizet, ha utána nem alszik vissza akkor tudom hogy éhes és csinálok tápszert. De ez egyre ritkább.
2012. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már elmúlt 19 hónapos a lányom, de naponta legalább 2x kap még vagy tápszert, vagy 12+-os junior italt. Este elalvás előtt ő kéri, megy a konyhába és veszi le a polcról. Kap már tejet is, de a vitaminok és ásványi anyagok miatt jó még a tápszer és a junior ital. Este 9től reggel 6ig alszik a lányom, 6kor bevág egy adag tápszert és alszik tovább 8-9ig.
2012. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor marad a tápszer, csak nem tudtam, hogy lehet utána is.
2012. nov. 9. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!