Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacot adhatom minden nap?...

Sinlacot adhatom minden nap? Eddig a tízórait váltottuk csak ki , alap gyümölcsöket kap darált kekkszel, most irtak nekünk sinlacot. Kaphatja a baba minden nap azt, gyümölccsel vag kekkszel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

kaphatja, mondjuk először azért csak kicsit adj neki, nehogy fogja a hasát. Nekem úgy mondták, hogy mindig tegyek egy evőkanállal a főzelékjébe.

de mivel a főzelékjei így is elég sűrűek voltak, én mindig a gyümölcshöz tettem..a keksz helyett én mindig főtt zabot darálok a gyümibe, mert az lazítja kicsit a székletét.

2015. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, adhatsz neki.

Egy csomó féle képpen lehet adni, lányom is szereti.

Gyümivel, főzelékkel, magában, keksszel, kakaóval stb

2015. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kakaó koffeines, ameddig csak lehet, érdemes kerülni, még 4-5 éveseknek sem ajánlott, ráadásul ha egyébként megissza a tejet anélkül, nem érdemes kockáztatni, hogy utána állandóan kakaót követel..

a sinlacot én épp azért szerettem, mert mindenféle különösebb ízesítés nélkül is szívesen ette, sőt, nem volt olyan penetráns főzelék, amit sinlaccal ne evett volna meg :D ha nagyon íztelenre sikerült valami pl. brokkolis-spenótos borzadvány, csak tettem hozzá egy kanállal, és nyelte mint kacsa a nokedlit...de azért figyeltem rá hogy max napi 10-20 grammot egyen belőle.

2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú ,az nem jó mert én kezdetnek rögtön megetettem vele egy adagot...(fél éves a fiam).Remélem nem lesz baj.
2015. nov. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!