Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy négykézláb...

Mit jelent az, hogy négykézláb hintázik? Mászás előtt.

Figyelt kérdés
7 hós lányom 1 hete hintáztatja magát hason fekve,előre hátra,mászni még nem tud.De ezt a hintázást nem négykézláb,hanem a hasán csinálja.Nem értem,mit értetek ezalatt.Leírnátok pontosan,hogy ezt hogyan csinálja?A tenyerén,és a térdén áll a baba ilyenkor?
2010. márc. 19. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. akkor a te babád még kúszik. A hintázás majd négykézláb állásba lesz.
2010. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom felhúzza a térdeit maga alá, aztán kinyomja magát a kezeivel négykézlábra. Aztán ha nem talál semmi érdekeset maga körül, akkor elkezd hintázni. A védőnőnk szerint ebből fog elkezdeni mászni.
2010. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahamm...értem.Hát akkor ez még nem az.Ő nem nyomja ki magát.Tudná,csak nem akarja.Lehet vele "talicskázni",tehát elbírná magát,csak nem akarja még.

Egyenlőre beéri a pörgéssel a tengelye körül.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2010. márc. 19. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem van fent a videa-n egy videóm a hintázásról. :) Mamának tettük fel, nem túl jó minőségű, de látszik a lényeg. :) Ezután kb. 1 héten belül már mászott is.

[link]

2010. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt csinálja az én lányom is már két hete. Nem akar elindulni :) (második voltam)
2010. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:05-ös!De édes,akár az én lányomat látnám:)
2010. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos!!! :-D


Nem...az én lányom nem így,ő még csak a hasán löködi magát előre hátra,nem állt négykézlábra.


Nagyon édes!

2010. márc. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!