Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzastol lehetseges hogy...

A fogzastol lehetseges hogy kevesebbet eszik a 7 honapos kisfiam?

Figyelt kérdés
5 es fel hosan kibujt az also ket foga akkor is eszrevettem hogy kevesebb etel kell neki mert sok visszajott neki holott sosem bukta vissza az etelt. Ma delutan szinten annyit adtam neki enni amennyit szoktam es megint kijott neki rengeteg etel nem sugarba de hanyt. Lehet jon neki megint a foga? Laza nincs csak nyugos!
2008. szept. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A lányomnak is 6 hósan jött ki 2 foga.Most 7,5 és pár nap óta ö is keveset eszik.Szerintem is a foga,vagy csak ilyene van.Azért ha a hányás ne múlik vidd el orvoshoz.Adjál neki kevesebet enni.És mindíg itasd meg.

2008. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túleteted. Nem szabad, csak annyit adni neki, amennyit szívesen elfogad. Lehet, hogy a foga miatt, lehet, hogy nem. Fog ő enni, ha éhes lesz! Nem tudom, milyen gyakran eteted, lehet, hogy a napi 3 és még két könnyebb étkezés is elég lenne neki. Sok folyadékkal mellette, gyümölcs,stb.
2008. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Reggel 8kor 180ml tapszer 11kor gyumi magaban,13kor fozelek kb 1 bebiuvegnyi, 17kor gyumolcsrizs vagy csak gyumi vagy zoldseg magaban +90ml tapszer es furdes utan 20 30kor 180ml tapszer. Sosem eroltetem neki o donti el mennyit eszik. A folyadek pedig forraltviz na azt szoktam neki adni surun!

Szerinted ez sok lenne de eddig is ennyiket evett sot meg neha tobbet:) Lehet hogy mar a fozelekek taplalobbak mert husival keszitem neki....

2008. szept. 13. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nem eteted túl az én kislányom is ennyiket eszik kb.!Ez a rendszer teljesen normális nekik!
2008. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!