Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ijesztő az orrszívó porszívó?

Nem ijesztő az orrszívó porszívó?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, nézegettem az orrszívókat. Manuálisat nem szeretnék. Néztem a porszívóra szerelhetőt, de ijesztőnek tűnik. Nem szív túl nagy erővel? Nem fog baja esni a babának tőle? Minden fajta porszívóra csatlakoztatható? Vagy érdemesebb elektromos orrszívót venni? Nektek melyik vált be? Tapasztalatok?
2015. nov. 17. 18:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igen, én is furcsállottam, hogy ezt mondta az orvos. Nem magándoki, hanem a körzetis orvosunk.

Valóban nem volt még megfázva (lekopogom) a fiam, egyszer fordult elő, hogy szörcsögött az orra, akkor meg is ijedtem, de 2 nap alatt meg is szűnt.

Egyébként van itthon orrszívónk, ha megfázna.

2015. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!