Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire "normális", ha egy...

Mennyire "normális", ha egy pár hónapos baba hője sokszor a levont fél fok után 37,4-37,5?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekorvost kérdezném. Nem tudom...
2015. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, annyit mondott nem piros a torka...
2015. nov. 18. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen lázmérőt használsz?
2015. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
digitálisat
2015. nov. 18. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen lázmérőt használsz és hol szoktad mérni? Én ilyen esetben szoktam popsiban, hónaljban (már ha engedi) és homlokon is mérni. Ja és mikor szoktad mérni. Este általában magasabb a hő felnőtteknél is. Alapban egyébként a 37,5 nem láz, de még hőemelkedés sem babáknál.
2015. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Popsiban, 3 hós. A nap bármely szakában előfordul hőemelkedés. Csak úgy felmegy, órákig ott van, aztán leesik. Van, hogy délelőtt, van, hogy délután. De azonnal megérzem rajta-
2015. nov. 18. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor melegebbnek tüntek a megszokottnál. Öltöztetés kérdése is lehet, folyadékot is adhatsz neki, fhogy könnyebben párologtasson, hűtse magát.
2015. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiamnál 4 hónapos korában tejfehérje-allergiát diagnosztizáltak. Addig folyamatosan hőemelkedése volt. Ahogy elkezdtük a gasztrós doki által előírt étrendet (azaz nekem kellett tejmentesen étkeznem, mert szoptattam, és átment a tejfehérje az anyatejbe), megszűnt a hőemelkedése. Persze, más tünet is volt. Érdemes azért dokival konzultálnod.
2015. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sosem mértem ennyi idősen. MÉrt méred neki? NÁthás vagy látod rajta hogy nincs jól vagy esetleg valami más baj van vele, mittommén hasmenés vagy mi?

Vennék a helyedbe másfajta lázmérőt, ami nem digitális.

2015. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!