Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos oltas utan ejjel...

2 honapos oltas utan ejjel felkelt 2 orankent. Normalis?

Figyelt kérdés
Babam megkapta az oltast delelott, napkozben kicsit aluszekony volt, de ejjel felkelt 2 orankent. Nagyon meleg colt ugyhogy adtam neki lazcsillapitot, de utana is felkelt surun. Meddig lesz ilyen nyugos ejszaka?

2015. nov. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te nem érzed magad szarul egy oltás után? Mit vársz, az a szerencsétlen kis picúr hogy érzi magát?
2015. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kell ilyen hangnemben valaszolni, sokan irtak hogy az o babajuk aludt egesz ejjel szuri utan ezert kerdeztem...... Elso valaszt koszonom
2015. nov. 12. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk mindig azt mondja, hogy oltás után 3 napig "minden normális".
2015. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elso oltas utan, szinte vegigaludta a napot, a masodiknal meg 3 nap tiszta nyugi volt, nem aludt, laza volt, sirt. Az elsonel mondta az orvos, hogy lehet laza, nem volt, masodiknal mondta, hogy az elso ha nem viselte meg akkor most nem hiszi hogy lenne laza. Pont forditva volt. Nem torvenyszeru, minden szervezet maskeppen reagal.:) Jobbulast nektek.
2015. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, most mar jobban aludt ejjel, mar csak 2x ebredt fel, akkor is ehes volt :)
2015. nov. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!