Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a kisbabámnál?...

Mi lehet ez a kisbabámnál? Kicsit aggódom!

Figyelt kérdés
9 hós a lányom és azt vettem észre tegnap, hogy a kutacs és a homloka közt (jobban mondva onnan ahonnan kezd nőni a haja) van egy vékony, pici dudorféleség, az egész kb 2 cm max. Látni nem lehet de ki tudom tapintani. Azt mondták nekem hogy az csak a koponyája ahogy összeforr mert még nőlöget, de én aggódom, mert még eddig nem vettem észre, hogy ott lenne és félek, hogy valami gond van. Dokihoz jövő csütörtökre kaptunk időpontot. Van okom aggódni vagy ez normális? Emigy jókedvű és eszik rendesen.
2015. nov. 18. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsore szerintem nem kell megijedni. Fotod nincs rila? Szerintem a kutacsa forr ossze.
2015. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kutacs az az, hogy a koponya még nem fort ösze, így a koponyacsontok közt "üres tér" van. ha így ezt el tudod képzelni, akkor rájössz, hogy a koponyacsontok széleit érzed amik a növéssel haladna egymás elé, végül összeforrnak.
2015. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs fotóm mert nem is látszana meg, csak kitapintható. Lehet, hogy akkor csak azt lehet érezni, hogy összeforr, mert olyan, mint amikor összeheggesztenek valamit és megmarad a helye az összeforrásnak (elég rossz hasonlat, de elsőre ez jutott eszembe). Kutacs is elég kicsi mostmár.
2015. nov. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!