Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napos kisfiam megcsuszott a...

2 napos kisfiam megcsuszott a kezemben es randultegyett a gerince es hatrarandult a feje kb fel percig sirt aztmondták elodordul ugye ha gerinc problémaja lenne tole latszana ettol em sérül a gerincvelö ugye? Voltunk ortopedia ott ss mondtak semmit .

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos nincs semmi baj, ha lenne, latnad rajta. Vigyazz magatokra
2015. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozogjon keze lába és hason próbálja picit emelni a fejét. Ha ezek mennek, szerintem nincs gond. Ha az lenne, újra és újra sírna, ha megmozdítod. Az enyém sajnos 2 hetesen leesett a fali pelenkázóstól a földre (csavarok elengedték a falat) és a balesetin azt mondták, ilyenkor még gumiból vannak, nincs gond vele. Én sem a feje miatt vittem be, hanem hogy a gerincének lett-e valami baja, átmozgatták, kiterítve megnézték, hogy mindene mozog-e, tapogatásra felsír-e és az esés miatt röntgenezték is, de az a protokoll miatt volt. (Nem mertem azt mondani, hogy hagyjuk inkább.)
2015. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi gond, elvittétek, megvizsgálták. Ha sérült lenne a gerince, nem tudna mozogni, egyfolytában sírna, ha megmozdulna. Vigyázni kell velük, mert ficánkolnak, most már láthatod:D Azt gondolná az ember, hogy még nem tudnak úgy, de nagyon is tudnak! Később meg-pár hónap múlva- ha bemakacsolja magát a kezedben és el kezd hisztizni, arra kell figyelni, ki ne rúgja magát a kezedből, mert már volt úgy, hogy mi is majdnem leejtettük, annyira ficánkolt. És tényleg a pelenkázón is kell nagyon vigyázni, bármelyik pillanatban megfordulhat. Az egyik kezednek legalább rajta kell lennie mindig:D Az ágyról nem is beszélve...

Tényleg gumiból vannak, a második kislányunk a 15 centis matracunkról-nincs ágyunk-nem is tudnám megmondani, hányszor gurult le:S

2015. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!