Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaznátok pár napos babával...

Utaznátok pár napos babával karácsonykor?

Figyelt kérdés

December 15-re vagyok kiírva. Család kb 1 óra autóval.


Megmondom őszintén, nem "csak" a baba, hanem magam miatt sem szeretnék menni. Az előző szülésem után sem bírtam ülni fájdalom nélkül. 1 óra ülés az autóba, részben a fantasztikusan kátyúmentes budapesti utakon..... hát egyetlen porcikám sem kívánja.


Nagyon önző vagyok, hogy nem szeretnék menni?


2015. nov. 9. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem!!! Sot, az a hulye aki ezt elvarja toled!
2015. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy önző. Tél közepén én sem vinném sehová a 10 napos babámat. Egyébként nem tudna a család menni hozzátok?
2015. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önzõ, se neked se a babának nem tenne jót.
2015. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2015. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Te egyáltalán nem vagy önző.Az az önző,aki ezt nem érti meg.Pár nappal szülés után azt sem tudtam,merre vagyok arccal,nemhogy utazgassak.Igaz első babánál,de a lényegen nem változtat.Aki akar,meglátogat titeket.
2015. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 acelsziv ***** válasza:
100%
Ki az a marha aki elvárná egy frissen szült anyukától, hogy pár napos babával rohangáljon rokont látogatni? Jöjjenek ők, ha akarnak valamit. Te pihenj és örülj a kicsinek.
2015. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Május közepén szültem, szép tavaszi időben. 6 hétig az orromat se dugtam ki, aki látni szerette volna a babát, az házhoz jött. És jöttek is.
2015. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szüleid se várják el, hogy utazz. Menjenek ők amúgy.
2015. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Eszembe sem jutna menni, de még csak a szomszéd házáig sem, nem hogy egy órát utaztassam a babám.
2015. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem utaznék, nem csak az utazás miatt, de szeretnék otthon a saját környezetemben lenni, ahol minden kéznél van.

Na meg ki tudja, hogy leszek, ahogy írtad is, ilyenkor sokszor a mozgás, ülés is nehezen megy.

Otthon lennék szűk családi körben.

Szerintem pár napos babának nem is ajánlott, hogy körbevegye egy csomó számára még idegen ember.

2015. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!