Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázáskor, fürdetéskor...

Pelenkázáskor, fürdetéskor milyen durva pisis/kakis balesetek fordultak már elő nálatok?

Figyelt kérdés
Anyósom egyszer kitalálta, hogy reggel tisztába teszi a kisfiamat, amikor felébredt. Kibontotta a pelust, ami gyanúsan kevés pisit tartalmazott, és elkezdte össze-vissza puszilgatni a hasát meg a combjait, közben észrevettem, hogy bizony elég durván áll a kukaca, szólni akartam, hogy vigyázzon, de pont mikor elkezdtem beszélni, kicsi fiam hatalmas sugarat eresztett, jutott belőle az anyósom szájába, hajába, arcába, szemébe is, ő meg ijedtségében ott állt lemerevedve, miközben telibe kapta az áldást. :)

2015. nov. 22. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy honapos volt a kisfiam amikor setalashoz keszulodtunk..ilyenkor mindig ugye Jon a pelus csere,oltozes..ekkor is kivettem a pisis pelust,torolgettem,raktam ala a tisztat,Amikor is valoszinu attol hogy a labat felemeltem egy hatalmas adag hig szekletet lott ki magabol.szerencsere el tudtam ugrani,igy mind a babakocsinkat talalta el.az oldalan folyt a hig kaka. :D a parommal levegot alig kaptunk ugy nevettunk..

A lepisiles nalunk majdnem mindennapos dolog volt,meg manapsag is elofordul,pedig mar masfel eves. :)

2015. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1-2 hetes lehetett, amikor kibontottam a pelust, kivettem alóla, töröltem a popsiját, és sugárba fosizott a drága. Az a jó kis híg anyatejes kaka. Én, a pelenkázó oldalán csorgott is csorgott lefele. Jó buli volt :-) A szőnyegig nem jutott el szerencsére....
2015. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem végzett a fiam a kakival és kicseréltem a pelenkát. Mikor már kitöröltem és kentem be még jött valamennyi, a kezem és alatta a textílpelenka is kapott. Felemeltem a babát míg kicserélem a textílpelenkát és pont akkor kellett pisilnie, végig tiszta pisi volt a pólóm és a nadrágom is.
2015. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Babaúszáson voltunk, és sikerült bekakilni az úszópelusba. Kivettem, hogy tisztába tegyem, leterítettem a pelenkázóra a törölközőre, textilpelenkára. Namármost az úszópelus (legalábbis a miénk) nem olyan, mint az up&go, hogy elszakítod az oldalát és már lenn is van, hanem le kell húzni, mint egy bugyit. És akárcsak a bugyi, az úszópelus is pöndörödik. Tele jó szaftos, tisztességes mennyiségű anyatejes kakival. Égett a pofámról a bőr, gyakorlatilag minden olyan lett, nem győztem takarítani.

Azóta kicsit ügyesebb vagyok, de meggyőződésem, hogy ez konstrukciós hiba az úszópelusnál.

2015. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
xDDD
2016. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!