Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira durva amit...

Tényleg annyira durva amit csináltam, igaza van anyósomnak?

Figyelt kérdés

Pelenkázás közben adtam egy puszit a kisfiam pelusára. Szóval nem a pelus alá, ilyen eszembe sem jutna, hanem a pelusra kívülről. Az anyósom ezen kiakadt és szóvá tette a férjemnek, aki csak röhög az egészen.

Ez tényleg annyira durva? Más nem csinál ilyet? Nem érzem betegesnek magam, és nem is gyakran csinálok ilyet, de valahogy most így jött...


2015. nov. 16. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem igazán értem. ... Fogad a pelus és megpusziltad? Hát, ez elég betegesnek tűnik. ... Vagy a gyereket puszika meg, akin rajta volt a pelus? Ezzel semmi gond nincs
2015. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Férjednek van igaza.
2015. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Én sem értem.. Már rajta volt a kisfiadon a pelenka?
2015. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hű, ennyire értelmetlenül fogalmaztam? :D

Természetesen nem a levett pelusra adtam puszit... :D :D Miért is tettem volna? Oké, jó minőségű, nem ázik át soha, de ennyire azért nem vagyok oda érte... :D :D

A kisfiamat pusziltam meg akin rajta volt a pelus.

2015. nov. 16. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ezzel semmi baj :) Egyáltalán nem durva
2015. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Az a beteg, aki betegnek látja az anyát, aki imádja a gyereke minden porcikáját. Én a meztelen popsiját puszilom meg, akkor most szégyelljem magam? :D Szerintem az a beteg, aki rosszra gondol! Jesszusom!
2015. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt értelmetlen, csak próbáltam elkepzelni, mi borította ki anyóst. 😂😂😂 Ezzel semmi gond nincs
2015. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is sokszor vagyok úgy vele, hogy össze-vissza puszilgatom, majd felzabálom és a pelusra sikerült a puszi. Mert alapjában a kis testét akarom puszilgatom, de akkor éppen odasikerült.

Egyébként a finom kis combocskáján is puszilom ami akár lehetne beteges is, hiszen már kicsit intimebb rész, de ki az aki ilyenekre gondolna egy babánál? Aki rosszra gondol az a beteges. Másrészt meg mit árulkodik, nehogy már anyós panaszkodjon az apának az anyáról? Nevetséges.

2015. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
:D össze-vissza puszilom, simogatom, csikizem, és simiztem már meztelenül úgy, hogy hozzá értem a kukijához. És akkor? A pici fiam az ég szerelmére, nem vagyok beteg ember, csak az anyukája, aki még az izzadt kis lábát is szívesen szagizza, mert annyira édes kis bogár! Eszem ágában nem lenne ezen idegeskedni, aki meg emiatt betegesnek tart, az a nem normális. Én továbbra is imádom, főleg, hogy pillanatok alatt megnőnek, és ez az idő elrohan. Most még baba. És imádja, ha szeretgetem.
2015. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ezzel semmi gond. Anyósod beteg. De legalább a férjed normális.
2015. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!