Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a lentebb leírtak...

Szerintetek a lentebb leírtak azt jelentik hogy kevesebb lett az alvásigénye, átváltana 3 alvásból 2-re? Nálatok hogy alakult az átállás?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos kisfiamat az utóbbi napokban nappal általában hiába teszem le aludni és csak akkor sikerül mikor már nagyon álmos. Fogzik is. Nem tudom hogy azért nem tudom nappal letenni mert nem is álmos akkor vagy jól látom és álmos csak a foga miatt nem tud elaludni.

Ehhez még hozzátenném hogy több olyan éjszaka is volt, mikor az éj közepén nézelődött egy órát kb.

Nem tudom, mert gondolnám azt hogy hülye vagyok és hagynom kéne, miután minden egyes alvása előtt 50x meghiúsult kísérlet van, de közben meg nem véletlenül próbálom letenni. Nyűgös, álmosnak tűnik.

Van akinél hasonlóképpen alakult az átállás?


2015. nov. 25. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet az átállás is, de szerintem még korai.

A foga kínozhatja inkább. Ez napokig is eltarhat (nekünk az első fogak megjelenése kb. egy hét volt, amíg át nem törte az ínyét, nagyon nyűgös volt).

Kitartást!

Ez az éjszakai ébrenlét nálunk is sokáig volt sajnos, majdnem 1 éves koráig. Már mindent próbáltam vele, nem változott. Aztán ahogy érett az alvása, és elkezdett járni, egyre jobban elfáradt, és jobb lett az alvása. De ez egy másik történet, nem fárasztalak ezzel. :)

Próbáltál valamilyen szert a fogzása ellen?

2015. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fú, próbáltam és nagyon durva. Én ezt nem értem de azonnal visszaalszik ahogy hozzáérintem:)
2015. nov. 26. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!