Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki mostanában a...

Miért folyik ki mostanában a pisije? Más pelust használtok éjszakára mint nappalra?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam pizsije reggelre tiszta pisi a pocakjánál. Milyen pelust használjak éjszakára? Most pampers 4+ használok, ha 5-et adok rá éjszakára az jobb lenne?
2010. márc. 21. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan azt használok éjjelre is mint nappalra. Nincs vele gond. Lehet kicsi neki már a 4-es. Én használok neki 3-mast és 3.5 hós. Adj rá nagyobbat.
2010. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi éjjelre Liberot használunk, abból nagyon ritkán folyik ki. Az olcsóbból ( Tesco, Háppy, stb.) nekünk több "baleset" volt. A 3,5 hós sokkal kevesebbet pisil, mint egy 14 hós, néla talán azért nem ázik át reggelre. Fiam 16 hós.
2010. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj nagyobbat. 13 hós kisfiam van, neki is nagyobbat használok éjszakára. 5-ös Pamperst használjuk.
2010. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ,éjjelre próbáld meg a nagyobbat, nekünk ez vált be.
2010. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappalra mi is gagyibb, éjjelre jobb minőségű pelust használunk. Még így is fordulnak elő balesetek, mert sokat iszik, de csak azért nem veszem el tőle az itókát, hogy ne legyen baleset, mert több anyukánál olvastam már ezt a badarságot..
2010. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!