Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan valaki hozzá...

3 hónaposan valaki hozzá táplálta babáját? Gyümölcsös bébi kajcsikra gondoltam vagy esetleg higabban az ízesitett tejpépet

Figyelt kérdés
Elég hasfájós a babucink arra gondoltam ha adnék neki őszibarackos bébi kajcsit jobb lenne neki az emésztése meginditaná neki a székletet mert heti 1-2 van tudom többen elenezik mert a védő hirdeti az igét és diplomája van belőle ...de mi van akkor ha ténleg a kis belei elkezdene tőle münködni sajnálom sokat szenved ne is irjatok tippeket a hasfájásra mindent kipróbáltunk 100 féle módszert csepeket hajszáritótól mindent :) szóval kiváncsi vagyok valaki korábban elkezdte e a hozzá táplálást mint ami a nagykönyvekben meg van irva ?
2015. nov. 27. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hasfájásra pont hogy hülyeség.

A hasfájás oka az éretlen emésztőrendszer! Ha a tejet/tápszert se tudja rendesen megemészteni (=ezért fáj a hasa!), akkor mit gondolsz, mi lesz a sokkal nehezebb ételek után???

2015. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Abba reménykedek hogy az őszibarack átfutna rajta és néha mikor nem tud kakálni besegitenék neki vele ,természtesen nem minden nap csak mikor látom hogy szenved
2015. nov. 27. 17:40
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Hadd kínlódjon még jobban a hascsikarástól meg hasmenéstől, ez az!
2015. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Lazmero/szelcso erre a célra tökéletes és nem csinál több kárt, mint hasznot. Sajnos ez a barackrol nem mondható el 3 hónaposan.
2015. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2.válászoló nyilván azért irtam mert pont az a cél hogy segitsek neki mert már elvagyok keseredve a több óra sirás szenvedés után amit át él a kicsi azért kérdezem mert kiváncsi vagyok valakinek bevált e? nem kell mindjárt roszindulatunak lenni mint a vakbél gyuladásnak !!!! minek szólsz hozzá ha nem segiteni akarsz hanem csak roszindulatú megjegyzésed van
2015. nov. 27. 17:45
 6/20 A kérdező kommentje:
3.válaszoló köszönöm szépen a választ,,, ennyi !!! lehet normálisan is írni a véleményt választ
2015. nov. 27. 17:47
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha még az anyatejet sem képes megemészteni rendesen, minek akarod hozzátáplálni?
2015. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Olvas újra szerintem többször is leirtam :) segiteni szeretnék neki az emésztésben
2015. nov. 27. 17:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, amit mondasz kérdező. Eszembe nem jutna 3 hónaposan hozzátáplálni. NE tedd. főleg ne ilyen indokkal, szegénykének még többet ártasz.
2015. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De értsd már meg, ez olyan volna neki, mint neked gyomorrontás után a csülökpörkölt hagymás burgonyával.
2015. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!