Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oltozteted fel 2 honaposo...

Hogy oltozteted fel 2 honaposodat sétálni? Mikor sétáltok? Este is szoktatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
body, pamut rugdalózó, vastag, bélelt plüss overál, kötött bélelt sapka, takaró, a babakocsi orkán (nem bélelt, nem vastag) lábzsákja
2015. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body+ rugdalózó (vastagabb plüss) +overál +vastag sapi +kesztyű és van nálam egy takaró, van mikor rá kell adni.

2-3 körül, amint felkel és eszik. Általában 1- másfél órát szoktunk kint lenni ha száraz az idő. Este nem viszem ki csak szellőztetni szoktam.

2015. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Body, harisnya, ruha, kardigán, overall.

Body, harisnya, farmer, hosszú ujjú felső, overall.


A rugdalózót mi pizsinek használjuk, abban nem igazán szoktunk sétálni indulni. Általában olyan 11 körül megyünk sétálni, meg délután 4-5 körül. Este is szoktunk, persze, hogyha valami programunk van.

2015. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, rugi, overál, pléd, és a mózesnek van egy ilyen takarója még pluszban. Vastag sapival.

Estefelé azért nem megyünk, mert négyéves a nagy, és ha este elmennénk sétálni, annyira felpörög,hogy alig bírom lerakni. Inkább 4 körül szoktunk még menni, amikor hazaér az oviból. Meg mi a kicsivel napközben.

2015. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor jól oltoztetem én is, megnyugodtam :) Féltem, hogy alul van oltoztetve...

Köszönöm szépen!

2015. nov. 29. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Na miért lettem lepontozva...
2015. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, ezt én sem értem! De a gyk-n van ilyen sajnos. Én zöld kezet adtam. Köszönöm, hogy válaszoltál!
2015. nov. 30. 00:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!