Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ (t) valaki nem orrszi-...

Használ (t) valaki nem orrszi-porszit, hanem elemes vagy másfajta elektromos vagy sima orrszívót? Szeretnék inkább azt, de nem tudom, jók-e.

Figyelt kérdés

Vettünk egy orrszi-porszit, de gondolkodom, hogy elvisszük a szüleimhez (vidékre), mert ott is lesz majd a gyerek.


A cicánk retteg a porszívó hangjától és elmenekül tőle, egy órát legalább egy polcon nyüszög, és fél porszívózás után. Elképzelem, ha naponta 10-szer megy a porszívó, mert a gyerek meg lesz fázva.


Így, ha nem lenne muszáj, nem túráztatnám a cicót még ezzel is (nemcsak az új jövevény befogadásával, nem fiatal cica már:/).


Persze, ha csak az a jó, akkor azt fogjuk használni, nyilván az elsődleges, hogy a gyerek meggyógyuljon!


Szóval mit gondoltok, a többi is jó?


25 hkm



2015. nov. 30. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk azért még nem félt takarításkor,mert azzal szívtam az orrát. Amíg kicsi megoldható mással talán, de amikor már nagyobb lesz, és jócskán tele lesz az orra takonnyal, nem biztos,hogy elég lesz a szájjal kiszívhatós. Mi is próbáltunk ilyen kézit, kiszívtuk vele, aztán egyből kipróbáltuk porszívóssal. Hát még kb. ugyanannyit, hanem többet kiszívtunk vele.
2015. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Vettünk egy Nosiboot, még csak a kézit használtuk, nem volt beteg soha még. Ja és a macskát ugyanúgy szeretjük, mint előtte.:)
2016. jún. 22. 19:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Használtátok azóta?

Mi a véleményed róla? Jól szív?

Ezt a fajtát néztem én is, mert talán jobb, mint a többi elektromos. (A porszívóstól teljesen elzárkózom, nekem sem volt, mégis felnőttem mindenféle gond nélkül )

2017. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!