Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használnak vagy használta...

Akik használnak vagy használtak 3-as Rossmannos (Babydream) pelenkát: ennyire gyakori a hibás, vagy csak kifogtam egy rossz csomagot?

Figyelt kérdés
Alapvetően elégedett vagyok ezzel a pelenkamárkával, kipróbáltam sokfélét, Pamperst, Liberót is, de ezt szerettük a legjobban. Viszont most tértünk át a 3-as méretre, és nagy csalódás, hogy kb. minden 2.-3. pelus hibás. Ez általánosságban jellemző, vagy csak kifogtam most egy rossz csomagot?
2015. dec. 1. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hibás? Füle hiányzik vagy hasonló? 2, 3, 4, 4+ méretet próbáltunk eddig, soha nem találtam hibásat, pedig 4 gyerkőcből 3 pelenkás, úgyhogy bőven fogy.. szerintem pechhes voltál.
2015. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, a füle. Nem a ragasztós rész, hanem elöl.
2015. dec. 1. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is most hasznaljuk a 3-as meretet, de en meg nem talalkoztam hibassal.
2015. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bella169 ***** válasza:

Mi is most használjuk ezt a méretet. Kb 9-10 csomaggal használtam eddog el. Eddig 2 db pelenka volt hibás. Hiányzott az egyik oldalon a tépőzáras fül. Ez a 2 db egy csomagon belül volt egymás után. Más hibával eddig nem találkoztam. Es ugy gondolom ez eddog nem rossz arány.

Valószinüleg kifogtál egy peches csomagot.

2015. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha, akkor valószínű, mert ebben tényleg nagyon sok van. Köszi, örülök, akkor nem kell más pelus után nézni, mert amúgy szeretem ezt.
2015. dec. 1. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ragasztószalaggal tudod helyetesíteni ha nem akarod kidobni
2015. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki hibás terméket vett vagy lejárt a krém szavatossága stb, az visszaviheti, mert a Rossmann-ban és a DM-ben is visszaadják a pénzt.
2016. máj. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!