Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy egésznap alszik?

Normális hogy egésznap alszik?

Figyelt kérdés
7 napos babám még szopizni sem èbred fel, költözködünk és még a zajra sem, ólbe vételre sem csak kicsit pislogott de sír csak pihen alszik folyamatosan... nem baj ez...?
2015. dec. 3. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Normális.
2015. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hányszor evett ma?
2015. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

ha nehezen ébreszthető, az aluszékonyságot jelent és orvos.

amúgy nem kellene ennie is..?

2015. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat csak 3szor..!
2015. dec. 3. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sárga esetleg? Ennyi idősen legfeljebb 3 óra telhetne el 2 evés közt, és evésenként legalább 10 percig aktívan kéne szopnia. Valami bajra utalhat hogy ennyire bágyadt
2015. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3-szor? Az kevés.
2015. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nappal ébreszd fel 3 óránként enni, éjjel hagyd aludni. Mérd, hogy mennyit eszik legalább az első napokban, ameddig sokat alszik.

Amúgy az én első fiam is ilyen volt. Keltettem enni és aludt is vissza. Éjjel letolta a 8 órát pár naposan is és beállt 2-3 hónap körül az éjjel 12 óra alvásra, de napközben etettem 3 óránként. Aztán egyre többet volt ébren nappal is már 4-5 hónap után. Szóval nem biztos, hogy gond nálatok sem, de enni egyen!

2015. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Éjjel is ebreszd fel enni. Ne legyél nyugodt, ha fel napot alszik.
2015. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ez csak 1 napja van eddig felkelt! Ma ejjel biztos hogy felfogom 2orankent ... egyebkebt Frontint szedek napi 0.5 es tegnap tobbet vettem be mert rosszul lettem. Azt mondtak a korhazba 3 gyerekorvos h szoptathatok a gyogydzerrel hat abba hagyom holnaptol de addiv is aggodom...
2015. dec. 3. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban csinálta ezt. Az összes nővér azt mondta nem baj hagy aludjon.. a vége az lett, hogy 6 napot töltöttünk ott mert alig indult meg a súlya. Ha nem sárga akkor éjjel nem kell kelteni, ha egyébként napközben eleget eszik.
2015. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!