Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy egésznap alszik?

Normális hogy egésznap alszik?

Figyelt kérdés
7 napos babám még szopizni sem èbred fel, költözködünk és még a zajra sem, ólbe vételre sem csak kicsit pislogott de sír csak pihen alszik folyamatosan... nem baj ez...?
2015. dec. 3. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több Frontint vettél be és csodálkozol? Szegény baba le van szedálva!

Tudom, le leszek pontozva, de eszembe nem jutna beszedni!! Nekem is felírtak antidepresszánst, de nem vállaltam be! Inkább ittam citromfűteát és használtam progeszteronkrémet. - hormontanácsadó javaslatára, aki a természetes hatóanyagokban hisz, nem csak úgy saját kútfőből dönöttem így. Utánajártam.

Kérdezz rá, mivel helyettesítheted a Frontint. Citromfűtea nem elég? Gondolom, beteg vagy-ezért kell szedned, de könyörgöm járj utána, mit okoz ez a babádnál!

2015. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!