Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnak a babával a...

Mit csinálnak a babával a gasztroenterológián?

Figyelt kérdés
13 hónapos múlt a kislányom és elég kicsi a súlya ezért visszük (lisztérzékenységre gyanakszanak). Érdekel, hogy mi fog történni.
2010. márc. 22. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban vért fognak venni tőle, azt elküldik allergia vizsgálatra! Nem hiszem hogy egy ilyen kicsi babát megtükröznének, mármint gyomortükrözés.Én már felnőtt vagyok és 5 éve lisztérzékeny. Vérvétellel derült ki hogy lisztérzékeny vagyok, na és a tünetek sorozata is arra mutatott. Gyomortükrözést is végeztek nálam, de én jelzem felnőtt vagyok.
2010. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! De jó, hogy válaszoltál! A tükrözést szerintem nem is engedném.

Ha nem haragszol megkérdezhetem, hogy milyen tüneteid voltak? Fogyás, haspuffadás?

2010. márc. 22. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Már szinte mindentől hasmenős lettem, vashiány is kialakult nálam. Nem gyarapodtam, csak fogytam. Állandó szédüléssel küzdöttem, és olyan erjedt élesztő szagú volt a bőröm. Már jártánnyi erőm alíg volt! Akkor küldött el belgyógyász ilyen vizsgálatra, vagyis vért vettek, azt elküldték Debrecenbe, és visszajött az eredmény, hogy glutein érzékeny vagyok, vagyis lisztérzékeny. Ha a babád esetleg lisztérzékeny még kinőheti, mert ez az ugymond betegség a bélbolyhok hiányára utal, de neki még regenerálódhat, sőt nagyon bízom benne hogy igen. És abban is nagyon bízom nemlisztérzékeny a kicsi. Ha mégis kiderül szigorú diétára fogják, semmilyen lisztes dolgot nem ehet, sem tésztát, süteményt, kenyeret semmit, amiben búzaliszt van. Kíváncsi leszek az eredményre. Majd írj, ha akarod még priviben is megírhatod.
2010. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépen a válaszod! Megírom, hogy mi volt bár még időpontot se kaptam, hívogatom de nem veszik fel. Az az igazság, hogy neki nincsenek ilyen tünetei. Nem egy jó étvágyú gyerek és keveset gyarapodik (8kiló)viszont a pocija elég nagy és emiatt gondolták, hogy nézzük meg. Állítólag az ilyen nagy pocakú gyerekeknél előfordulhat a lisztérzenység. Neki se hasmenése, se hasfájása, se rosszullétei nincsenek. Igazából semmi baja csak nehezen hízik. A doki szerint sincs baja, valószínűleg ezt örökölte. Remélem, hogy tényleg nincs semmi csak engem is idegesít a dolog.

Még egyszer köszönöm a válaszod!

2010. márc. 22. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Megállapítottak valamit?
2014. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj neki sok főzeléket
2014. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!