Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy egy 2 és fél...

Normális hogy egy 2 és fél hónapos baba 12 órát alszik evés nélkül?

Figyelt kérdés
Eddig azért 6 körül felkelt reggel.. most még alszik.
2015. dec. 6. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éhes lesz akkor fel fog kelni ne aggòdj. Én ahogy magam ismerem biztos hogy ennyi alvás után felkelteném hogy nyugodt legyek. .de persze te tudod. :) Hívd fel a védőnőt és kérdezd meg ! Az a biztos.
2015. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam a kérdést 5 perc múlva fel is kelt. :) már én is azon gondolkoztam pedig, hogy felkeltem.
2015. dec. 6. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy vannak ilyen éjszakák. Éhen halni nem fog és ha éhes úgy is felkelti a hasa. Nekünk is volt egy ilyen időszak pont így 10 hetes kora körül, ami tartott úgy 6 hónapos koráig amikor elkezdődött a fogzás, intenzíven a mozgásfejlődés (kúszás, mászás) , szeparációs szorongás, na utána nem aludtunk egy éjszakát sem 5 hónapon keresztül, most van megint nyugi egy kicsit. Élvezd ki amíg tart ez az állapot. :)
2015. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök neki, enni már éjszaka nem szokott csak ugye 6 fél 7 között mindig felkel most meg furcsa volt. Egyébként egész nap sokat alszik, kb 3 órát volt ébren ma. Kb 2 hetente van egy ilyen napja. (Ezt sem bánom.)
2015. dec. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!