Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit csinaljak?

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Kisfiam (14 honapos) hozza van szokva, hogy 18-22 fokban alszik korulbelul, egy nap tobbszor van szelloztetve, nem megy egesz nap a futes es nincs tuloltozteve. Parom videken laknak es ott cserepkalyhaval melegitik a szobat, hozza vannak szokva a nagy meleghez es most felutaztak hozzank mivel szules elott allok, hogy szokja oket kisfiam meg ilyesmi, de katasztrofa. Mindent megvaltoztatnak. Futes megy egesz nap majdnem, egy nap egyszer van szelloztetve max. 3 perc, mellette 2-3 reteg ruhaba oltoztetik a gyereket, aki foleg este nem tud ugy aludni es emellett panaszkodnak hogy hideg van, pedig cseppet sem. A kimosott ruhat bent a szobaban teritik ki, ami ugye mososzeres, hiaba obliti ki a gep ezt

mindenki tudja es meleg hatasara ugye parolog. En sem kapok levegot ejszaka es amugy is panik beteg vagyok, fulladas erzeseim vannak meg folyamatosan szarad a szam. Gyereknek szinten szarad a szaja es aposom azt mondta ma jo lenne visszavennek a gyerek teaztatasabol. Meg megvan szokva vele a kisfiam, hogy babakocsiban vagy etetoszekben eszik, hat mi ne kossuk ki allandoan a gyereket dolyton olben tartjak stb... Jo mert megertem, hogy reg lattak es szeretik, de elvileg segiteniuk kene nekem es ezzel szerintem nem tesznek jot, ha majd 2 gyerekrol kell gondoskodnom segitseg nelkul! Szerintetek eltulzom?? :(



2015. dec. 6. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj velük erről. Amit gondolsz. Csak így fog változni bármi is :) a te házad a te szabályaid.
2015. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Visszavennél a gyerek teáztatásából???Ha ez igy van,ahogy leirtad,ez nem segitség,hanem élősködés...Mi közük hozzá,hogy te hogy és mint szoktad és csinálod???Egyáltalán miért jutottál idáig,hogy ekkora beleszólásuk van??Különben a te dolgod,de ez igy gáz.Ha náluk lennétek,még esetleg a fűtés téma oké,de a többi...

Nekem 3 gyerekem van,mindkét nagyszülő 120km távolságra tőlünk.Első két szülésem után jöttek segiteni,de valami gubanc mindig volt.Harmadiknál,nem kértem segitséget.Férjem kivett 2 hét szabit és megoldottuk.Állitom neked,sokkal jobb volt igy és többet tudtam pihenni.Kaját rendeltem mondjuk,nem kellett főznöm,párom pedig sokat segitett és most is segit.

Ha nálatok a párod ne tud segiteni,azért rakd helyre a nagyszülőket,mert igy pihenni sem fogsz tudni és még idegeled is magad,ami a tejed rovására is mehet,de mondom a te életed.

Üdv,sok sikert mindenesetre és könnyű szülést!

2015. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kell a nagyszülőknek szülés előtt beköltözni. Ennél ostobább, élősködőbb, önzőbb szokás a világon nincs. Erre ugyanis se neked, se a gyerekeidnek nincs szükségük, ez csak a nagyszülők érdeke. Ehhez mérten helyre kell őket tenni, különben neked lesz rossz. Szépen finoman vagy ha úgy nem megy durván helyreutasítva el kell mondani, hogy itt ők vendégek, nekik kell alkalmazkodni a gyerekhez és hozzád.
2015. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ugy van, ahogy leirtam, tul sokat kepzelnek magukrol. Egyebkent egy rohadt hasfajas miatt egyszer ugyeletet kellett hivni, az aposom azzal fenyegetett h elveteti tolunk a kisfiamat, mert mi nekunk nem valo gyerek. Csak ugy mellekesen leirom, hogy naluk voltunk vendegsegbe es anyosom hibaja volt, mert 5 honaposan kremturot etetett szegenykemmel meg mi boltban voltunk. Most is lebetegedett a kisfiam es paromnak elmagyaraztam, hogy nem akarom se ot se a szuleit megserteni, de kicsit tulzas ez, amit csinalnak ugyhogy beszeljen veluk vagy en nemtudom ha pedig megsertodnek megis es menni akarnak menjenek, mert ha sertesnek veszik, akkor mar tok mindegy melyikonk magyarazza el nekik a.dolgokat
2015. dec. 7. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát te nagyon visszafogott nő lehetsz,ha ezt igy birod.Én nem cicóznék rajta,hogy vajon megsértődnek-e,nem normális,amit csinálnak...

2-es

2015. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sokan mondtak, hogy orulniuk kene, hogy ilyen menyuk van... :/ Szerintem, ha eddig nem szerettek meg jo voltam adni fogok ra okot nekik, hogy legyen miert ne szeretniuk. Egyedul csak a parom miatt fogtam vissza magam, de egy ido utan besokal az ember...
2015. dec. 9. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!