Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos fiam a kiságyban...

3 hónapos fiam a kiságyban hason fekszik, az éjjel úgy feltornázta magát a kiságy végééig hogy a kutacsát nyomta az ágy vége. Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mióta mert amikor felébredtem a nyögésre akkor vettem csak észre, de annyira nyomta ott a fejét hogy még a hajszálai is ott vannak. tudom hogy még képlékeny a feje, meg hogy a kutacsát sose nyomjuk meg, most pedig jó elnyomhatta:((
2015. dec. 9. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől baja. De ha rendszeresen előfordul, esetleg érdemes rácsvédőt tenni a kiságyra, nem azért mert ettől baja esne, hanem mert esetleg kellemetlen neki rácshoz nyomott fejjel feküdni.
2015. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rácsvédőnek akkor is hasznát látod majd, amikor fejelni fogja a rácsot és amikor a cumiját keresi majd, de attól nem fog kiesni az ágyból, illetve amikor a keze lába kiesik a rácson éjjel és ráfordul. Azt is többnyire kivédi. Vegyél körbe érőt, ikeásat.

A kutacsának nem lesz baja, de ha félsz, altasd hálózsákban, akkor ki sem tud takarózni és nagyon kúszni sem álmában.

2015. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!