Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor használjátok fel a...

Mikor használjátok fel a csapvizet, amit kiforraltok a babának, hűtés után közvetlenül, vagy reggel felforraljátok és azt estig használjátok neki tápszerhez, teához?

Figyelt kérdés
Miben érdemes tárolni a kiforralt vizet, síma műanyag üvegben is lehet, amit csak erre használok?
2010. márc. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én reggel forralom fel a vizet és egy üdítős üvegben tárolom.Lehet műanyag flakonban is.
2010. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a vízzforraló a tároló is egyben.
2010. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem nincs vízforralóm, ezért is érdeklődöm, hogy miben tároljátok. lehet bekéne szereznem egyet...
2010. márc. 22. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
2. Csak Dyras "márkájút" ne vegyél.
2010. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felforralom reggel, termoszba öntöm, és estig abból használok.Este megint forralok, ismét megy termoszba.Ezzel elkerülöm, hogy mindig mikrózni kelljen.Volt már olyan is, hogy késő este nem volt áram.Akkor pedig a mikrónak annyi.
2010. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én benne hagyom a kislábasban amiben forraltam és mindig felmelegítem a tűzhelyen, amikor tápszert vagy pépet csinálok. Mikróban tuti nem melegíteném a gyerek vizét.
2010. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én edénykém, amiben felfőzöm, akkora, hogy csak max két evésre elég. Abban is tárolom, úgy tanultam, hogy nem szabad sokáig tárolni. Ha sürgősen kell friss főzött víz, mert nem elég, akkor a hideget, ami megmaradt, tiszta csuporba öntöm, kistányérral lefedem, hátha a babám hamarabb ébred és akkor legyen mivel lehűteni a forró vizet.

2 hós baba anyucija (A)

2010. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!