Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondot jelent, ha egy eddig...

Gondot jelent, ha egy eddig normális ütemben hízó baba a 8. hónapjában nem hízott?

Figyelt kérdés
A kislányom örökmozgó, most próbálja a mászást, és ez sok energiát emészt fel. A tejem is most ment el, csak tápszert fogad el, semmilyen "normális" kaját sem akar megkóstolni. Esetleg erre a problémára van valamilyen ötletetek? Két hónapja napi minimum egyszer, de általában kétszer próbálom, esélytelenül. Már minden ízzel kisérleteztem, de semmi. Max egy mokkáskanál megy le, és van amikor azt is visszaöklöndözi. Már nem tudom mit csináljak, küzdök ellene de egyre türelmetlenebb vagyok. Ha valakinek volt ilyen gondja mindenképp írjon. Előre is köszi!
2008. szept. 14. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is 8 hónapos, anyatejes. Ő is nagyon nehezen fogadta el a szilárd kaját, majdnem 1,5hónapig kínlódtunk. Aztán megkóstolta a mi főzelékünket és az ízlett. Azóta is mindent ízesítek neki, tengeri sót használok, hagymát, fokhagymát, petrezselymet, majorannát..., így szinte mindent megeszik. Egy próbát megér. Ja, és a kanalára is haragudott, azt is lecseréltem.:-)
2008. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!