Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett mikor kezdtetek...

Baba mellett mikor kezdtetek el randizni?

Figyelt kérdés

A baba apukájával még a pici születése előtt szétmentünk. Ő nem szeretné, hogy randizzak, de engem már több férfi is elhívott és bevallom, hiányzik a férfi társaság.

3 hónapos a fiunk.


2015. dec. 13. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok együtt, ezért semmi köze ahhoz, hogy te mikor és kivel randizol. Nem is értem, miért beszéled ezt meg vele? Semmi köze hozzá, de komolyan! A gyerekhez van, törődjön vele, de a te magánéleted más tészta!
2015. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az apukának semmi köze hozzá, hogy randizol-e vagy sem és hogy kivel.

Viszont 3 hónapos baba mellett nekem nem lenne rá igényem.

A társaságnak örülnék, de nem kifejezetten próbálkozós pasik társaságának, hanem úgy általában az emberi társaságnak.

Szerintem ez elég bonyolult időszak így is.

De ha te szeretnéd, akkor miért ne? Az exed véleménye semmiképp se akadályozzon meg ebben.

2015. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozo valaszolokkal :) Nyugodtan menj tarsasagba!
2015. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én még biztosan nem tenném ,de ez én vagyok.Nem az ex miatt ,hanem nekem sem lenne rá igényem.
2015. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Nos,a szomorú valóság az,hogy egy egyedülálló nőért 3 hónapos babával nem ugrálnak túlzottan a férfiak...szóval ha nem csak qefélni akarsz egyet,hanem kapcsolatot keresel,akkor inkább jegeld a témát!
2015. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Az én lányom apja 4hós terhessen hagyott el.

A lányom fél éves volt amikor elösszőr randiztunk. 3 éve eggyütt vagyunk.

A gyerek apja meg könnyen van. Ám semmi köze hozzá h mit csinálsz!!

N/26

2015. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nos,a szomorú valóság az,hogy egy

egyedülálló nőért 3 hónapos babával nem

ugrálnak túlzottan a férfiak..."


Ugyan már, nehogy azt hidd. Ráadásul sokkal könnyebb ekkor mint egy tíz éves gyerek mellett párt találni.

2015. dec. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért ne "ugrálnának" értem? :)

A terhesség előtti alakomat sikerült teljesen visszanyernem, adok magamra, nem vagyok lelakott anyuka. Sőt, sokan el sem hiszik, hogy van egy babám.


Nem kell komoly kapcsolatnak lennie, az jelenleg nem hiányzik, csak jól akarom érezni magam valakivel. Ez szerintem nem bűn. :)

2015. dec. 14. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, nem a gyereken múlik találsz-e új párt magadnak.
2015. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!