Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba/kisgyerek mellett...

Kisbaba/kisgyerek mellett mikor kezdtetek el újra randizni? Mikor nem túl korai?

Figyelt kérdés

Fél év körüli babával még korai? Az apukájával nem vagyunk együtt, még terhesség alatt szétmentünk.

Egy eddig idegen srácról lenne szó, csak nem tudom hogy ő hogyan képzeli. Azt hittem a kicsi azért legalább 1-2 évre elriasztja tőlem a pasikat. Nem tudom menjek e bele.

Másoknak milyen tapasztalatai/tanácsai vannak?


2013. ápr. 25. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azon múlik mekkora a gyerek. Ha túl vagy az exen és késznek érzed rá magdat akkor felesleges várni csak úgy. Főleg ha van is jelölt.... Az viszoont nagyon fontos a másik fél hogy áll a babádhoz. Ha öszintén ezt megbeszélitek nem lesz gond, márha neki ez belefér hogy van babád.
2013. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tud a babáról. De azért ha találkozunk - elhívott randizni, teljesen egyértelmű választ ugyan nem adtam - nem akarok azzal kezdeni, hogy ezzel lerohanom. Persze biztos fel fog hozódni valamennyire.
2013. ápr. 25. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el vele !!!
2013. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha késznek érzed magad egy új kapcsolatra,és tud a babáról,miért ne?!Egy randi még nem változtatja meg az életed,de elindulhatsz a boldogság felé. :)

Ha van kire bíznod a babát,egy pár órát adhatsz magadnak!

2013. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem a baba korától függ, ha kész vagy egy új kapcsolatra és tetszik a férfi csak hajrá, ha meg nem, akkor is érezheted jól magad, egy ebéd vagy vacsi lehet kellemes, meglátjátok mi lesz belőle. nekem mióta gyerekem van sokkal többen udvarolnak :) hét hónapos a bébim, apukája már az elején lelépett, szóval a terhesség eleje óta képben sem volt. én mondjuk nem járok el, mert nagyon leköt a pici és nem érzem úgy, hogy lenne kedvem, de szerintem a magad érzése szerint csináld, a babádnak az a legjobb, ha egy kiegyensúlyozott mamát lát, aki jól érzi magát a bőrében :)
2013. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!