Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot, tippeket?

Adnátok tanácsot, tippeket?

Figyelt kérdés
Fél éves múlt a babám ,eddig nagyon jól egymásra hangolódtunk ,birkatürelmem volt hozzá és nem is volt vele problémám.Pár hete nagyon nehezek a napjaink ,egyszerüen egy lépést nem tehetek nélküle ,mert annyira üvölt ,hogy szinte fulladozik.A kiságyába nem hogy betenni nem tudom ,ha elindulok vele arra már ordít.Ülni még nem tud ,így tartogatnom kell,csak akkor nyugodt ha nézelödhet.Aludni abszolút nem akar ,nem is értem hogy bírja ki ,én már élö halottnak érzem magam.Szeretek vele foglalkozni ha éppen nyugisabb ,de mostanában sajnos semmi sem érdekli csak az ,hogy kézben legyen.Egyre fogy a türelmem ,nyüg az egész ,állandóan éhes vagyok ,álmos vagyok ,hajmosásra is csak este 11kor jut idö.Sétálni nem lehet vele ,egy ideje már a babakocsit sem türi.Hordozást nem szeretem (próbáltuk).Adjatok tanácsot tapasztalt anyukák ,mit játszunk ,mit csináljunk ,hogyan aludjunk ...minden összeomlott amit kialakítottam.Minden reggel az estét várom ,8-tól kb éjfélig alszik ,utána 20 percenként kelünk már.Néha legszívesebben ugornék az idöben úgy tíz évet...
2015. dec. 13. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nálunk is a helyzet annó a fiammal:-D nincs más hátra mint kitartás és sok türelem. Ami nálunk bejött, hogy változtattunk a napi rutinon de éppen csak annyit, hogy jó legyen. Altatni meg már majd leszakadt a kezem ahogy tartottam és akkor vettünk olcsón egy használt hintaszéket így sokkal könnyebb volt elaltatni.
2015. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogzás sajnos ilyen. A te babád úgy látszik extra rosszul bírja. Erre nincs tippem, se ötletem. Túl kell élni.
2015. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van már két foga ,minden alkalommal mikor készül kibújni egy ,ilyen nyügös lesz?
2015. dec. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!