Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tippeket és tanácsot kérek,...

Tippeket és tanácsot kérek, hogyan kezdjek neki újra a súlyzózásnak fehérjeturmixal kiegészülve?

Figyelt kérdés

A nyáron edzés + állandó fizikai munka miatt elég szépen alakult a felső testem, és a fogyás miatt alig maradt hasam (20/F) sajnos nem figyeltem a fehérje bevitelre, emiatt az elmúlt két hónapban eléggé leépültem. Edzés sem volt.


Sajnos most is van rajtam 7 kiló felesleg, viszont azt már nehéz leadni. Koplalni nem fogok, mert lassan olyan leszek mint egy lány (mármint karok tekintetében.:)

Így tehát, mivel más mozgáshoz lusta vagyok, újra súlyzós edzések és keresek valami jó kis fizikailag is kielégítő munkát.

Viszont most odafigyelek az étkezésre.

Tapasztalt emberek válasza és tippei érdekelnének.

Először is tippek hogy honnan tudok viszonylag jó áron fehérjeturmixot beszerzni. (Megbízható forrásból)

Illetve hogyan kezdjek enni. Tudom hogy sok víz, vitamin, és sokszor kevés étkezés. Kerülni fogom a cukros italok, édességek, túl hizlaló pékáruk és zsíros húsok fogyasztását.

Hogyan egyek úgy hogy ne zsírban hizzak, de mégis növekedjen pluszban az izomtömegem?

És még valami az tényleg igaz hogy ha volt izmod azt sokkal könnyebb újra elohozni, mint teljesen újat építeni?



2015. nov. 14. 21:35
 1/1 - palilaci - ***** válasza:
Biztos lesz valaki aki leirja levezetve ugyanazt 666666xra vagy amit 0.5mp alatt kilehet guglizni. De nem en leszek az. Inkabb trollkodok. Deal with it.
2015. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!