Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumisüvegből való ivás,...

A cumisüvegből való ivás, meddig nem "káros"?

Figyelt kérdés
Kisfiam két hét múlva lesz 17 hónapos, és minden kis innivalót, legyen az kakaó, gyümilé, tea, viz, szilikonos csőrös nukkos cumisüvegből issza. Próbálkozik már pohárból is, de még igen nagy kortyokat iszik, meg még nem fogja stabilan a poharat, és borit mindent. Enni már egyedül eszik, persze néha segitem, mert akkor órákig ennénk. :-))Nem tudom, hogy nem-e baj, hogy még mindig cumiból iszik. Vagyis nekem nem baj, csak félek, hogy később nehezebben fogom tudni leszoktatni.Vegyek neki kemény fejű itató poharat? Nektek mi a véleményéteket erről? Várom mindenki válaszát a témában.
2010. márc. 23. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyfiam 2,5 éves koráig itta cumisüvegből a tápszerét,mert tejérzékeny volt.

A bölcsiben pohárból ivott,de itthon nagyon nehezen tudtuk letenni.

Próbáltam a csőrös üveget,szívószálat semmiből nem akarta inni a tejet.

A pici most 16 hónapos,1 éves korától iszik pohárból,szinte észre sem vette,hogy váltottunk:)

2010. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!