Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul hallottam, hogy ez a...

Rosszul hallottam, hogy ez a földre rakható szőnyeg (habtapi) de nem biztos, h így hívják ilyen összerakós káros, mérgező anyagból készült?

Figyelt kérdés
valahonnan így hallottam..
2011. nov. 8. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj.. mondanak már mindent. Eddig is volt, eztán is lesz. Eddig is egészségesek maradtak tőle a gyerekek meg eztán is. Nem kell minden légből kapott hírnek bedőlni.
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, még asszem télen vagy tavasszal zengett tőle a híradó, le is vették az üzletek polcairól bevizsgáltatni. Érdekes, mert pár hétre rá már láttam ugyanazokat árusítani, és azóta is. Szóval nem hinném, hogy tényleg találtak bennük bármit is.
2011. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg így lenne,gondolom nem árusíthatnák nem?
2011. nov. 8. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így hallottam...amúgy én azért nem vettem, mert fiam tuti megette,kirágta volna:)
2011. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nem árúsithatná, úgy tudom sokszor van ilyen ellenőrzés,hogy mit is adnak el a vevőnek. Meg sztem nem érné meg a bírság, ha vissza raknák a polcokra.
2011. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik kereskedelmi csatornán volt. De aztán rákerestem a neten, és kifejezetten azt a típust vonták be, amelyiken számok voltak. Megnéztem az indoklást, és az volt odaírva, hogy könnyen szakad, a gyerek lenyelheti, és fulladást okozhat. Szóval nem kell attól félni, hogyha játszik vele, tapogatja, attól mérgezést kap. Ezeket eleve be is vonták. Mondjuk nem értem mi volt a probléma, mivel a zacskóra eleve rá van írva, hogy 3 éves kor alatt nem ajánlott. (Bár fogyasztóvédelmi előírás alapján ezt szinte minden játékra ráírják.). Én 2 éves kor alatt nem adtam a lányomnak, mert szerintem nem jó, ha a szájába veszi, olyan büdös. De csak ha kirakózik vele, attól nem lesz semmi baja.
2011. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A boltban amikor Én is venni akartam, akkor azért nem ajánlotta az eladó, mert a Fiam még mindent megrág, azoknak a gyerekeknek nem ajánlják még.
2011. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!