Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 2hónapos...

Normális hogy a 2hónapos kisfiam napközben fél órákat nagyon ritkán 1 órát alszik csak szopizások után? Akármit csinálok nem alszik többet.

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és egyre kevesebbet fog.
2012. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az én kisfiam is ilyen keveset aludt születésétől kezdve. Emiatt sokszor nagyon nyűgös volt!Megpróbálhatod esetleg, hogy melléfekszel és vele alszol vagy pihensz. Nekünk ez bevált így többet alszik és sokkal nyugodtabbak lettek a napjaink!!
2012. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam miután hazahoztuk a kórházból volt olyan nap hogy nem eludt egy percet sem.Ha mellette feküdtem szunyókált,de ha megmozdultam felkelt.aztán rászokott a napi 3x fél óra alvásra.Jelenleg 10 hós napi 2x alszik fél-1 órát.Doki azt mondta ennyi az alvásigénye.Az éjszakát sem alussza végig.
2012. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èjszaka szerencssère alszik rendesen csak napközben szenvedünk emiatt èn sem nagyon tudok semmit csinálni:(de ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel!
2012. okt. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!