Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves fiucska szulinapjára...

1éves fiucska szulinapjára ideális ajándék?

Figyelt kérdés
Még nem jár.Gondolkodtam a FP tanuló autó-járássegitön,ami motorrá is alakitható,de nagyon drága.Vajon megér annyit?Más ötletek?Tolható tricikli?Nemtudom.
2010. márc. 23. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kis biciklit, háromkerekűt.Nézzél körül játékboltokban. Ne költekezd ki magad felesleges.
2010. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 1 éves lányom sem tud menni, de mi lábbal hajtós kisnyuszit vettünk neki, mert ezt már a nyáron tudja is használni és addig elszórakozik vele egyébként. Már ráül és puszilgatja :)) Nekünk a védőnőnk ajánlotta hogy segíti az egyensúlyérzékét fejleszteni hamár tud járni.
2010. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt akarsz rááldozni? Úgy jobban tudnék tippet adni, ha nagyjából belőnéd az összeget.

Saját gyerkőcnek lesz?


A járássegítőkről elég sok rossz véleményt hallottam.


Viszont, amit tegnap láttam, az valami fantasztikus volt! Volt egy alig másfél éves forma kiscsaj. És képzeld el, nem műanyag kismotoron száguldozott az anyukája előtt, hanem valami iszonyat miniatűr (még ilyen aprót nem láttam) bicajon, aminek se pótkereke, se pedálja nem volt. Csak jó vastag, tömör gumikerekei, nem azok a zörgős műanyagok. Ugyanúgy behajtotta magát, mint ahogy a kismotorral szokták, aztán felemelte a lábait, és gyönyörűen gurult előre, és szépen egyensúlyban maradt! (szerintem még járni se rég tanult meg, olyan pinduri kislány volt)


Ennél fantörpikusabb dolgot el sem tudok képzelni! Tök jól előkészíti a bicajozást. Csak azt nem tudom, hogy ez egy megbuherált gyermekkerékpár volt-e, amiről leszedték a pedálokat, vagy direkt így lehet megvásárolni valahol.

Mert az én lányomnak ilyen lesz, azt már eldöntöttem! :-)

2010. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12.52 vagyok megint.

Pontosítok:

az előbb járássegítő alatt a holdkompokat értettem.

2010. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Harmadiknak: az a futóbringa,amire te gondoltál:)
2010. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

12:52-esnek:)

2010. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi az a holdkomp???

Nem inkább bébikomp,imádom mikor leszólnak valamit,aminek a nevét sem tudják...

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem májusban lesz 1 éves a kisfiam és tanulószéket veszünk neki és egy tanuló kutyát!

A szüleimtől az első cipöjét kérem majd! Felesleges dolgokat nem akarok neki venni csak olyan ami fejleszti a képességét és amit tud hordani!

Te milyen értékben gondolkodtál?

2010. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]


Persze a kék változatban. TÉESS

2010. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az egy éves szülinapjára dömpert vettem, homokozókészletet, és formabedobót.
2010. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!