Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos lányom csak...

4 és fél hónapos lányom csak az egyilk oldalról fordul hasra. Bajt jelent?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos lányom pár napja elkezdett hátról hasra fordulni,de csak bal oldalra.Már azóta többször átfordult,de valamiért a másik oldalra nem is próbálkozik..Mondtam a védőnőnek azt mondta majd fog a másik irányba is.Ez normális?Vagy vigyem gyógytornászhoz?Szerintetek?
2015. dec. 15. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy.

6 honaposan kell forogniuk

2015. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy még van ideje,de ha az egyik oldalról megy neki minden nap akkor a másik oldalról miért nem?Aggódok.
2015. dec. 15. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:

nem

sőt lehet h ennyi volt neki a forgás :-)))

mint a fiamnál 2-2x fordult erre és arra és neki ennyi volt

köv mozdulat h négykézláb

és semmi baja most 11 éves :-D

2015. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első - nincs olyan h kell !!!
2015. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem így volt, ahogy te írod. Nem kell a gyógytornász, semmi baja nincs, nyugi! :)
2015. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

A 6 honapra elvart akkor igy irom.


Kerdezo, ne aggodj mar ezen meg van 1,5 honapja!

Az en babam pont 6 honapos es most 1 hete forog csak .

Eszembe nemjutott volna 4,5 hosan ezen aggodni h csak az egyik oldalra forog.

2015. dec. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,úgy látom nem érted miért aggódok már leírtam.Tudom hogy még lenne ideje forogni....de ha már az egyik oldalra mindennap sikerül a másikra miért nem ?? Ezen aggódom..És tudom hogy még van ideje..A te babád hat hónaposan mindkét irányba forgott? Először mikor megfordult csak az egyik irányba tette,és csak napokkal,hetekkel,netán hónalokkal később a másik irányba??
2015. dec. 16. 06:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi,rosszul írtam napokkal.Mert még nem lehet hónapokkal számolni még most voltatok 6 hónaposak.Csak kiváncsi vagyok :) hogy a te babád hogy forog :)
2015. dec. 16. 06:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy h melyik oldalra fordul ... Neki az a favorit, ki tudja fog e a másik fele ??? De ha nem az sem baj ... Igaz vagy egy "ütemterv" a fejlődésben de az a nagy átlag alapján lett készitve. Az max arra jó h a kezdő anyukák sik idegek legyenek ha a gyerekük éppen máshogy csinálja vagy késöbb vagy felcserélve

Nekem egyik gyerekem sem úgy fejlődőtt mint "ahogy kellene" és mégis tökéletesen egészége mind és nincs lemaradva semmiben sem

Amit most hiszel h baj van az csak a látszat mire 6 éves lesz ezek kiegyenlítődnek és senki nem fogja megmondani h pl a te gyereked késöbb fordult jobra mint balra vagy h elöbb állt mint ült ... Akkor sincs baj ha elöbb nyomja fel magát négykézlább mint forogna majd azt is fog mert rájön h úgy halad is négykézlább meg nem ... Szal nyugi

2015. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!