Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjem el 21 hónapos...

Hogyan kezdjem el 21 hónapos kisfiam haját ollóval nyírni? Feje tetejéről vagy oldalról és hogyan hogy mégis egyforma hosszú legyen? Vagy inkább a géppel és azt mekkorára kell beállítani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem merném neki ollóval vágni. Szerintem, nem tudna addig mozdulatlanul ülni, amíg te vágod. Viszont én már 4 hónaposan levágtam a fiam haját géppel.

A miénket max. 2 cm-re lehet beállítani. Először levágtam az egészet a legnagyobb beállítással, majd oldalt és hátul fokozatosan, először 1,5 majd legalul 1 cm-el. Szerintem tök jó lett.

2010. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
géppel, 18 hós, négy hónapja kezdtük vágni, eddig 2*. 2cm-re, pár perc alatt kész, tetszik neki, türkörből nézi ahogy fésülgetjük a géppel.
2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!