Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is magas?

Szerintetek is magas?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam. Voltunk védőnőnél, és megmérte, 12,6 kiló, 86 centi. Azt mondta, a 86 centi nagyon magas... A férjemmel teljesen normális a magasságunk, kicsit megijesztett a védőnő, tényleg sok a 86 centi? A ti babátok (ha korban hasonló), milyen magas? Köszi :)
2015. dec. 15. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12 hósan volt 85 cm, mellé 15 és fél kiló (nagy baba, kicsit zömök :) de mióta jár, már nem hízik olyan gyors ütemben). amúgy nem tudod összenyomni :) bár biztos jelezhet valami betegséget is, nem tudom. szerintem ne aggódj a magassága miatt.
2015. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy átlagban benne van. :)

A kisfiam ennyi idősen 90 cm volt és 12 kiló. De apa is majd két méter magas és én se vagyok alacsony. Most három éves múlt és kb 106 cm magas.

2015. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magas, az en fiam 11 honaposan 80 cm. 52-vel szuletett, mindenki azt mondja hogy van legalabb masfel 2 eves. En 170 vagyok apuka meg 180, de en orulok hogy nem kicsike.:))
2015. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!