Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek bárányszőr...

Van valakinek bárányszőr bundazsákja? Ha igen mibe öltözteti alá a kisbabát hidegben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
én mindig adtam a fiamra vékony kabátot, harisnyát és kis cipot is (vagy mamuszt). barátnom viszont simán beteszi egy kis gatyoban, puloverben a kislányát vagy egy kis rugdalozoban. mondja is, hogy imádja a bárányszoros bundazsákot, mert ha mennek étterembe vagy valamerre és a gyerek elalszik akkor nem kell kinlodnia, hogy hogyan vegye le rola a kabátot, hanem csak kizipzározza és ennyi.
2015. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LadyLoss ***** válasza:
Nekünk is olyan van. Egészen a hidegekig, én is csak harisnyába tettem bele, inkább felülre öltöztettem. Mióta hideg van, rendes téli ruhába csomagolom. Viszont így nagyon sokat kibír benne. Sosem volt az arcán kívül semmije hideg. De le sem izzadt.
2015. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!