Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szokott csúszni egy-két...

Ki szokott csúszni egy-két csúnya szó a baba előtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajjjjaj... Most kezdem már mondani a páromnak, hogy disztingváljunk, mert aztán bajunk lesz belőle. Bammeg és társai ugyebár... :)
2010. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos, szerencsére még csak 8 hónapos, úgyhogy már tudatosan rászólunk egymásra:)

ҝ

2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt sógornöm kislánya csupa fiatalokkal nött fel, minden nap ott lógtak az exem barátai, iszonyat módon beszéltek, a kislány meg sem próbálta utánozni soha semmi gond nem volt belöle.
2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aha! "Ez a kutya tiszta hülye" Mit mond ebből a mondatból a gyerek? A hülye-t persze. Meg le is szoktam "köcsögözni" a kutyáinkat, azt is lelkesen mondja utánam. Néha persze előfordul a b.meg és a k. életbe is, azt még egyszer sem mondta...
2010. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szia! ma a fiam a basszus szót mondogatta lelkesen, 17 hónapos. szerencsére ennél csúnyább kifejezéseket csak extrém, ritka helyzetekben használok. de ez is ciki :)
2010. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Offolok, de van egy nagyon édes történetem. Párom testvérével pici korában elment anyukája hallásvizsgálatra, mert nem akart beszélni a gyerek. Mondta is a dokinak, hogy mi a probléma. A kisfiút bekísérték egy "süketszobába", ahol játékok voltak. Anyuka és a doki kint voltak a szoba előterében. A kisfiú ki akart venni egy biciklit a játékok közül, de nem tudta, mert be volt szorulva, és jó hangosan ezt mondta: Ikken bakka meg! Erre a doki: De anyuka! Ez a gyerek beszél! :D
2010. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

15:37, ez nagyon aranyos! :)


6 hónapos a lányom, szoktunk néha 1-1 szót mondani előtte, szerintem ez elkerülhetetlen. Bár amúgy sem vagyunk azok a nagyon csúnyán beszélők, de a b.meg vagy ritkán a p.csába kicsúszik. Azért próbálok figyelni. Ezeket is csak akkor ha valami nem úgy sül el ahogy szeretném 100adjára sem...


Így csak nem az lesz az első szava hogy : "seeeegglyúúúúúk" :D (Vejedre ütök-Apádra ütök c. film) hihi

2010. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen persze, de még csak hat hónapos, szóval majd ha nagyobb lesz, és kezd beszélni, jobban figyelek majd.Remélem......
2010. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

15:46-os mi is pont ezzel szoktunk viccelődni :)

Nekem még csak 5 hónapos a lányom,de egy kicsit félek,hogy az első szava nehogy a b.meg legyen.

2010. márc. 23. 16:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát az enyém 22hónapos és valamelyik nap apa véletlen mondta előtte hogy a @rva.....és a kicsi már mondogatta is apának kuva-kuva :P
2010. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!