Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelj! Előző terhességem...

Tippelj! Előző terhességem során nagyon csúnya lett a bőröm. Most a másodiknál pedig inkább megszépült. Utalhat ez a baba nemére?

Figyelt kérdés
Első babám kislány lett. Egyébként alapesetben normál bőröm van.
2011. jan. 12. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt nagyon csúnya pattanásos volt a bőröm!Mikor terhes lettem nagyon szép lett!Sehol egy piros pötty! :) én fiút vártam:)
2011. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem valami babona ?


a lány elveszi a fiú adja a szépséget. 1000 éve hallottam v. olvastam.


Nekem forditva.. kicsit problémásabb lett a bőröm most fiú a lánnyal rózsás volt.

2011. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem lánnyal volt szép, most fiam lesz és kiütéseim vannak :S
2011. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a lányommal borzasztóan csúnya lett az arcom, de igazából ezek a babonák soha sem 100%-osak...

Anyósomnak 3 fia van, azt mondta mindegyik terhessége tök más volt...

2011. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy babona, csak kíváncsi vagyok másnál hogy volt...:)
2011. jan. 12. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
a terhesség első felében fiús, utána pedig lányos tüneteim lettek, minden tekintetben. (mit kívánsz, megszépülsz, vagy leamortizálódsz, stb..) fiút várok
2011. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kislányt vártam és nagyon csúnya lett a bőröm, orvosi eset voltam.

Reménykedem, hogy a másodiknál már nem lesz ilyen durva mert már ismeri a szervezetem ezt az állapotot. Én nem gondolok fiúra vagy lányra szerintem inkább ez az oka, ha most nem romlott el a bőröd.

2011. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem szép a bőröm, egy kezemen meg tudtam számolni az eddigi pattijaimat! :)

Mikor terhes lettem iszonyt csúnya lettt a bőröm...Kislányom lett (bár uhn végig fiút mondtak :) )

Azóta ha mensizek mindig ugyanolyan pattis vagyok mint terhesen! :(

2011. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!