Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szokott csúszni egy-két...

Ki szokott csúszni egy-két csúnya szó a baba előtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó havazáskor elmondtam néhányszor, hogy a @rva anyját esik a hó... a törpe látszólag észre sem vette. Délután mentünk valahova, a gyerek kiáll az ajtóba: "Apa, esik a hó! A @rva anyját!" Hát majd besz@rtunk! :-) 21 hónapos lányka anyuja
2010. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legutóbb a kislányom,füvet szedett(1éves)én a szomszéddal beszélgettem,mikor láttam egy fű csomót nyom a szájába,hirtelen csak annyit tudtam mondani"hülye vagy?"Ugy megsajnáltam,hogy le hülyéztem,de nagyon megijedtem.Apa szokott még vezetés közben cifrákat mondani.Próbálunk figyelni,de sajnos néha kicsuszik egy egy csunya szó.
2010. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hétvégén mentünk nagyiékhoz. Az útszélén sok néni állt. A párom megszólalt, hogy az eső ellenére mennyi k***a van az út szélén. Az én lányom (2 éves) a hátsó ülésről:

Mi az, hogy K***a? a nénik nem fáznak?

2010. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ki bizony, nálunk is. Azon gondolkoztam a múltkor, hogy először magunkat kéne megnevelni, hogy ne beszéljünk csúnyán, ne együnk a kanapén,stb. Hát én igyekszem, de a férjemre nagyon sokszor rá kell szólni, úgyhogy két gyereket nevelek. :-)
2010. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fú, a párom nagyon gááz! Rettenet mocskos szájú, ami persze ragadt rám is! Rászólok, mert a fiam 17 hós, és mondogat dolgokat, de ...
2010. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ma reggel belerugtam véletlenül valamibe és hát csak úgy csúszott....ami nem kellett volna....egyébként a 18 éves öcsém, akit a gyerek imád, egy kocsis.......na mi lesz ebből?.....17 hós anyukája
2010. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vezetés közben kicsúszik ez az, de már nagyon figyelek, mert 10 hós kora óta mond a lányom sok mindent. Apukája viszont szabadjára tudja engedni itthon az érzéseit... :) Ezért beállítottunk egy perselyt, apu fizet bele, ha csúnyát mond, és azt el fogjuk költeni magunkra. :-)
2010. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!