Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nincsen csúnya baba?...

Tényleg nincsen csúnya baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

ma a játszótéren voltunk és

volt ott egy kisfiú aki hát sajnos nem volt a legszebb..

és az anyukája ott kérdezgette hogy " ugye milyen szép? "


mi meg mondtuk hogy " aranyos "


legyünk már őszinték!

tényleg minden anyukának a saját babája a leggyönyörűbb

de ha tényleg csúnyácska a gyerek, miért elfogult akkoris az anyuka?..

ha nekem lenne nem túl szép gyerekem biztos nem mondogatnám hogy " milyen szép "..


2011. máj. 17. 14:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy ő meg a Te gyerekedet látja "csúnyácskának".
2011. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudod, hogy a Tied más szerint is szép?
2011. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen normális: mindenkinek a maga majma :)

Nem normális, aki azt mondja a gyerekére, hogy hűű de ronda, de legalább aranyos.


Múltkor a barátnőm mondta a saját fiára, hogy milyen béna elálló fülei vannak. Rendesen nekem esett rosszul, hogy mit gondol a saját fiáról. Oké, hogy elállnak a fülei, de nem mondanám azt a saját gyerekemre, hogy béna.

2011. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod, hogy a te gyereked nem csúnyácska, csak senki nem mondta neked, pont úgy, mint annak az anyukának sem.
2011. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

pont ezért tettem fel a kérdést.


mert nekem még mindenki de mindenki azt mondta hogy

nagyon szép a kislányom és hát tényleg az


és ha látok egy gyereket aki szintén szép akkor meg is mondom de ha csúnya akkor miért dicsérgessem?


ne mondjátok hogy ti nektek minden baba gyönyörű?!

2011. máj. 17. 14:53
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
az én gyerekem minden volt, csak szép nem, amikor megszületett. Sokáig inkább hasonlított egy öregemberre, mint egy kis gyerekre. Aztán így 2 év után kikupálódott, elmúltak az öregemberes vonásai, ma már szép, de tényleg. Nem gondolom, hogy elfogult lennék, nem voltam akkor sem, amikor megszületett, pedig nagyon szerettem már akkor is. Én is úgy gondolom, hogy vannak szép és csúnya gyerekek is, ahogy felnőttek között is van ilyen is, olyan is. attól, hogy én szültem még nem feltétlenül ő a legszebb a Földön.
2011. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szép a sajátja. Ettől függetlenül én nem kertelek. Szerintem igenis van kevésbé szép (csúnya szót gyerekre nem szeretem használni) gyerek!
2011. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
nem szép, legfeljebb aranyos stb..
2011. máj. 17. 14:54
 9/43 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vagyok elfogult, láttam már szebb gyereket a sajátomnál. :)

Ennek ellenére őt szeretem a legjobban a világon, és nem cserélném el ezer szebb gyerekre sem! És nekem akkor is ő a legszebb, és mindig az is lesz. Persze nem mondom, hogy csúnya, mert nem az, sőt, kimondottan szép kis pofija van, de vannak nála szebbek. Bár mindenki mondja, hogy "Jaj, de gyönyörű!", de bennem azért van némi fenntartás. :D

2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

3.vagyok

szerintem is vannak nem túl szép babák, de attól még az anyukájuknak ő a legszebb

Nem kell mondogatni és kész.

Lehet, hogy a tiedre is valaki azt mondja, hogy nem túl szép.

Ezért nem kell feszegetni ezt a témát.

2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!